Wybrany wątek opinii

A jest różnica jak by koń ciągnął sanie? Co to za różnica czy samochód czy koń. Czy to poprzez mechaniczne konie czy zwykłe. Różnicy by nie było z tym, że może prawka by nie zabrali. Chociaż znając PolskIE realia to również by zabrali - bo tak.
Tralala (2021.01.19)
@Tralala - Różnicy wielkiej nie ma bo zamiast spalin wdychamy odbyt konia ale nawóz mimo to lepszy, co do niebezpieczeństwa to też zdarzały się wypadki, jednak pod każdym względem brakuje myślenia i jest nastawienie że się uda zabawa.
aw63 (2021.01.19)
Powrót do komentarzy