UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tralala - Różnicy wielkiej nie ma bo zamiast spalin wdychamy odbyt konia ale nawóz mimo to lepszy, co do niebezpieczeństwa to też zdarzały się wypadki, jednak pod każdym względem brakuje myślenia i jest nastawienie że się uda zabawa.

aw63

Anuluj