Wybrany wątek opinii
Za czasów mojego dzieciństwa kuligi gdzie samochód ciągnął sanki były powszechne. Sam za dzieciaka co roku w zimę byłem na kuligu. Po prostu Ci to organizują muszą to robić z głową, ostrożnie, sprawdzić dobrze trasę kuligu, nie jechać za szybko i nikomu z głowy włos nie spadnie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Andrzej79 - Inne czasy i inni ludzie, także nie porównuj!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Andrzej79 - Dokładnie, u mnie w latach 90 i 2000 to co roku były kuligi, ciągnęło się sanki za traktorem, albo samochodem. W tym kraju to już nic nie wolno, a kuligi czy obrazy jak ludzie sobie jeździli na wozach czy przyczepkach to można zobaczyć na filmach sprzed kilkudziesięciu lat. Do czego to doszło. Wtrącają się ludziom już w niemal każdy aspekt życia.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Jakie inne? Ludzie są tacy sami, tylko dzisiaj jest zero wolności. Kiedyś było pełno kuligów i ludzie mają co wspominać przynajmniej z dzieciństwa.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0