77
19.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@babunia - Co by nie było to musimy takie zachowania po prostu piętnować i krytyka właśnie jest czymś takim.
(2021.01.19)
Apropo Adamowo Słuchajcie te Adamowo znajduje się za Adamowem Osiedle /krzyżówka bielik jeglownik/ kilka kilometrów nie mylcie z pięknym AdamowoOsiedle
Fanatyk ADAMOWA Osiedle (2021.01.19)

info

2  
  2
@Andrzej79 - Dokładnie, u mnie w latach 90 i 2000 to co roku były kuligi, ciągnęło się sanki za traktorem, albo samochodem. W tym kraju to już nic nie wolno, a kuligi czy obrazy jak ludzie sobie jeździli na wozach czy przyczepkach to można zobaczyć na filmach sprzed kilkudziesięciu lat. Do czego to doszło. Wtrącają się ludziom już w niemal każdy aspekt życia.
(2021.01.19)
Jakie inne? Ludzie są tacy sami, tylko dzisiaj jest zero wolności. Kiedyś było pełno kuligów i ludzie mają co wspominać przynajmniej z dzieciństwa.
(2021.01.19)
Kiedyś to co roku były takie kuligi i co w tym złego było. Wszyscy się dobrze bawili.
(2021.01.19)
@Karol50 - To czas zmienić przepisy i przywrócić wolność.
(2021.01.19)
@marek42 - Worki napycha się sianem, nikt nie jeździ na pustym worku.
(2021.01.19)
@Do wsi nie dociera nic - Jak lód na drodze i dziury to i przy 20 km/h można wpaść do rowu, zwłaszcza jak droga wąska. Wjedziesz w dziurę i samochód zarzuci.
(2021.01.19)
Worek z sianem to już nie worek?
(2021.01.19)
Po komentarzach widzę, że niektórzy ludzie są takimi trzęsiporciętami, że szok. Czujecie się dobrze jedynie w waszych 4 ścianach. Ma być bezpiecznie, cieplutko, ma być miejsce aby wyciągnąć nogi na podnóżek, a na nóżkach kocyk. Szkoda mi was i waszych dzieci, że nie będą mieli żadnych wspomnień z dzieciństwa :(
Andrzej79 (2021.01.19)