A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeszcze więcej głupiego prawa to będziemy mieli więcej takich tragedii. Bo stoki zamknięte
chcacemu nie dzieje sie krzywda, zakazac samochodow
Modlę sie za dziewczynę i jej rodziców.
W Władysławowo i Adamowo to takie kuligi odbywają się co roku na drodze powiatowej i gminnej. Policja w Elblągu była o tym informowana i jak zawsze nic nie zrobili. Ostatnio taki kulig był widoczny w Władysławowie, jak Busem koloru szarego ciągnął sanie chyba z dziećmi. No cóż zawsze musi być jakaś tragedia, żeby dotarło.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
Proponuję redakcji, żeby zrobiła materiał o elbląskich chodnikach, które są w tragicznym stanie. Proszę przejść się np. na ul. Chrobrego - NIE DA SIĘ CHODZIĆ. Nic nie jest odśnieżone, chodniki są zadeptane przez pieszych, nie można przejść na drugą stronę ulicy przez pasy, bo czeka na nas wielka zaspa. To jest jakaś kpina z ludzi. Tu też może wydarzyć się poważny wypadek, czemu nikt nie odśnieża chodników, czy musi dojść do tragedii ?
A jest różnica jak by koń ciągnął sanie? Co to za różnica czy samochód czy koń. Czy to poprzez mechaniczne konie czy zwykłe. Różnicy by nie było z tym, że może prawka by nie zabrali. Chociaż znając PolskIE realia to również by zabrali - bo tak.
Panie Jakub Sawicki Wy nie apelujcie tylko weźcie do roboty, bo takich tragedii będzie jeszcze wiele!
.karać wszystkich uczestników i tym co wyrazili zgode bo nie sam kierowca winny !
@Nhlh - @Nhlh brak słów na to co się dzieje na drogach!
@marek42 - Czasami trzeba przy każdym słupku stać, właśnie żeby w końcu wyszli z bezprawia. Nie idzie inaczej, konsekwentnie i bezpardonowo próbować to zmieniać