UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tralala - Różnicy wielkiej nie ma bo zamiast spalin wdychamy odbyt konia ale nawóz mimo to lepszy, co do niebezpieczeństwa to też zdarzały się wypadki, jednak pod każdym względem brakuje myślenia i jest nastawienie że się uda zabawa.

aw63