77
19.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proszę uszanujcie rodziców, rodzinę i bliskich. Przestańcie komentować. Proszę wyłączyć możliwość komentowania
Emi... (2021.01.19)
Bardzo mądrze, worki do auta, bardzo mądrze
(2021.01.19)

info

12  
  6
To teraz policzcie jeden z drugim ilu Waszych znajomych okrasiło weekendowe zdjęcia na Facebook kuligami. Kulig za quadem, za samochodem albo silnym ciągnikiem. Oh ah jaki piękny kulig, jak fajnie dzieci spadają z sanek. Kulig organizuje się na wolnym polu co i tak od pewnej prędkości bezpieczne nie jest. Spadnij z roweru przy prędkości 20-30kph trochę rozumu włączcie. ..
(2021.01.19)

info

15  
  2
Hej miastowi tacy rozważni HAHHA we wsi Elbląg codziennie jakieś wypadki, rozboje, zabujstwa itd. Tu raz na jakiś czas coś się stanie i wszystko wina wsi.
edekcze (2021.01.19)
Te mandaty ratują naszą ojczyznę, którą zaatakowało zło, o którym mówił w Starachowicach pan Kaczyński. On wie co mówi to bardzo mądry człowiek i nasz największy przywódca od czasów Piłsudskiego.
Janusz z PiS (2021.01.19)
Worek foliowy? Ciekawe jakby się poczuł ten co na nim siedzi jakby tak najechał na wystający pręt, kamień, potłuczoną butekę. .. .. itd. .. .. szeroki kąt widzenia u niektórych. ..
marek42 (2021.01.19)
Na wielu kuligach już byłem, jako ten siedzący na sankach oraz jako ten, który ciągnie te sanki autem. I nigdy, ale to nigdy nikomu nic się nie stało, a wiecie czemu? Bo kulig to ma być frajda, zabawa, ale bezpieczna, sanki mają sobie jechać z małą prędkością, a nie po lodowej drodze. Prędkość do max 20 km/h jest wystarczająca na to, żeby się zabawić i jednocześnie żeby było bezpiecznie.
Ploterek (2021.01.19)

info

14  
  2
A ty, powyże co tak do policji się przyczepiłeś? Ma stać przy każdym słupku i nieogarniętych obserwować? "Tutaj dzieci chciały zabawy. Fakt, kierowca nie pomyślał, za szybko jechał ale celowo tego nie zrobił. .. "- w taki sposób można każdego usprawiedliwić.
marek42 (2021.01.19)
Jest przytoczony w tresci konkretny przepis i konkretny artykul - to wykroczenie!!! To skrajna nieodpowiedzialnosc ciagnac sanki za pojazdem!! I co z tego? Soltys Karczowisk może i jeszcze się z tym obnosi narażając dzieci na niebezpieczeństwo!!!! Skandal, mam nadzieje, ze służby coś z tym zrobią i wyjdzie konkretny przepis zakazujacy czegoś takiego! Rozumiem prywatnie, ale żeby Sołtys był tak bezmyślny!!?? Mam nadzieję, że już nikomu nie przyjdzie do łba czepiać sanki, worki i inne gadżety do pojazdów.
Przerażona (2021.01.19)
Tragedia żal młodej dziewczyny. Trochę zabawy mnóstwo śmiechu, teraz łzy i rozpacz. Oby wróciła do zdrowia. Eh
(2021.01.19)

info

15  
  0