A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proszę uszanujcie rodziców, rodzinę i bliskich. Przestańcie komentować. Proszę wyłączyć możliwość komentowania
Bardzo mądrze, worki do auta, bardzo mądrze
To teraz policzcie jeden z drugim ilu Waszych znajomych okrasiło weekendowe zdjęcia na Facebook kuligami. Kulig za quadem, za samochodem albo silnym ciągnikiem. Oh ah jaki piękny kulig, jak fajnie dzieci spadają z sanek. Kulig organizuje się na wolnym polu co i tak od pewnej prędkości bezpieczne nie jest. Spadnij z roweru przy prędkości 20-30kph trochę rozumu włączcie. ..
Hej miastowi tacy rozważni HAHHA we wsi Elbląg codziennie jakieś wypadki, rozboje, zabujstwa itd. Tu raz na jakiś czas coś się stanie i wszystko wina wsi.
Te mandaty ratują naszą ojczyznę, którą zaatakowało zło, o którym mówił w Starachowicach pan Kaczyński. On wie co mówi to bardzo mądry człowiek i nasz największy przywódca od czasów Piłsudskiego.
Worek foliowy? Ciekawe jakby się poczuł ten co na nim siedzi jakby tak najechał na wystający pręt, kamień, potłuczoną butekę. .. .. itd. .. .. szeroki kąt widzenia u niektórych. ..
Na wielu kuligach już byłem, jako ten siedzący na sankach oraz jako ten, który ciągnie te sanki autem. I nigdy, ale to nigdy nikomu nic się nie stało, a wiecie czemu? Bo kulig to ma być frajda, zabawa, ale bezpieczna, sanki mają sobie jechać z małą prędkością, a nie po lodowej drodze. Prędkość do max 20 km/h jest wystarczająca na to, żeby się zabawić i jednocześnie żeby było bezpiecznie.
A ty, powyże co tak do policji się przyczepiłeś? Ma stać przy każdym słupku i nieogarniętych obserwować? "Tutaj dzieci chciały zabawy. Fakt, kierowca nie pomyślał, za szybko jechał ale celowo tego nie zrobił. .. "- w taki sposób można każdego usprawiedliwić.
Jest przytoczony w tresci konkretny przepis i konkretny artykul - to wykroczenie!!! To skrajna nieodpowiedzialnosc ciagnac sanki za pojazdem!! I co z tego? Soltys Karczowisk może i jeszcze się z tym obnosi narażając dzieci na niebezpieczeństwo!!!! Skandal, mam nadzieje, ze służby coś z tym zrobią i wyjdzie konkretny przepis zakazujacy czegoś takiego! Rozumiem prywatnie, ale żeby Sołtys był tak bezmyślny!!?? Mam nadzieję, że już nikomu nie przyjdzie do łba czepiać sanki, worki i inne gadżety do pojazdów.
Tragedia żal młodej dziewczyny. Trochę zabawy mnóstwo śmiechu, teraz łzy i rozpacz. Oby wróciła do zdrowia. Eh