UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ty, powyże co tak do policji się przyczepiłeś? Ma stać przy każdym słupku i nieogarniętych obserwować? "Tutaj dzieci chciały zabawy. Fakt, kierowca nie pomyślał, za szybko jechał ale celowo tego nie zrobił. .. "- w taki sposób można każdego usprawiedliwić.

marek42