UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hej miastowi tacy rozważni HAHHA we wsi Elbląg codziennie jakieś wypadki, rozboje, zabujstwa itd. Tu raz na jakiś czas coś się stanie i wszystko wina wsi.

edekcze

Anuluj