Wybrany wątek opinii

Hej miastowi tacy rozważni HAHHA we wsi Elbląg codziennie jakieś wypadki, rozboje, zabujstwa itd. Tu raz na jakiś czas coś się stanie i wszystko wina wsi.
edekcze (2021.01.19)
Powrót do komentarzy