Wybrany wątek opinii
Hej miastowi tacy rozważni HAHHA we wsi Elbląg codziennie jakieś wypadki, rozboje, zabujstwa itd. Tu raz na jakiś czas coś się stanie i wszystko wina wsi.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7