UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na wielu kuligach już byłem, jako ten siedzący na sankach oraz jako ten, który ciągnie te sanki autem. I nigdy, ale to nigdy nikomu nic się nie stało, a wiecie czemu? Bo kulig to ma być frajda, zabawa, ale bezpieczna, sanki mają sobie jechać z małą prędkością, a nie po lodowej drodze. Prędkość do max 20 km/h jest wystarczająca na to, żeby się zabawić i jednocześnie żeby było bezpiecznie.
Ploterek