A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jaki interes ma, któryś z „dziennikarzy” portel, który ingeruje w treść komentarzy? Powiedz mi chłopie/babo jaki masz w tym interes, że łamiesz konstytucyjne prawo do wolności słowa? Bo serio bronisz dzikusów drogowych i nie rób sobie z portel swojej prywatnej gierki promującej zdziczałych ludzi.
@Gość Co jej modlitwa pomoże? Tu trzeba działać prewencyjnie! I walczyć z piractwem drogowym.
Wydawać by się mogło, że ze względu na ogólny poziom dyskutantów Portel mógłby wyłączać możliwość komentowania niektórych artykułów. ..
@Czerwona kartka dla Markus - Brak słów na takie komentarze
@Do wsi nie dociera nic - To do was nie dociera. Bo z miasta to uważacie się za bogów. ..
@Do wsi nie dociera nic - Drogi mieszczuchu. Czy do ciebie cos dociera? Twoje komentarz czyta pewnie rodzina. Zastanów się.
ADAMOWO a Zurawiec to dwie inne strony. Dziewczyna z Żurawca jechala wolno, lod na drodze zrobil swoje. Ciekawe czy ty bys byl taki mądry gdyby to byl ktos z twojej rodziny lub otoczenie. Czego ci nie życzę! Komentarze mieszczuchów sa żałosne. Zasuwać na gorke chrobrego i uderzać się sankami tam jest bezpiecznie bo to w mieście. Żałosne.
A dla jednej i drugiej rodziny wyrazy współczucia i przykro mi ze czytacie te komentarze.
@Do wsi nie dociera nic - A wy jak mieszczuchy na górę Chrobrego się wybieracie to tak myślicie jeden na drugiego wjeżdża. .. To jest dopiero pustka w głowie. ..
Proszę zablokujcie te komentarze nie czas i miejsce nikt nie zna tego bólu kto to nie dozna
Kolejny tragiczny wypadek w Adamowie. .. ..
Ludzie kiedy się skonczy te głupie porównywanie wsi do miasta? Dlaczego czujecie taka wyższość nad wsią? Zanim komentujesz zastanów czy chciałbyś zeby ktos wysylal takie słowa w twoim kierunku. Zamiast wspierać człowiek człowieka to tylko kłody pod nogi i trollowanie w necie