UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A my z upadłej Corinny na grudniową pensję za 2019 r. jeszcze czekamy. A syndykiem kto jest, no zgadnijcie. Za prawidłowe odpowiedzi nagród nie będzie, bo moja kasa jest pusta.


Anuluj