UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak tu hotele mają nie upaść jak tu nie ma po co nawet przyjeźdzać, co po starówce się przejść? Ani pracy, ani szkoły no nic do czego można by przyjechać. I tak tyle hoteli w elblągu jest

nwo

Anuluj