UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak tu hotele mają nie upaść jak tu nie ma po co nawet przyjeźdzać, co po starówce się przejść? Ani pracy, ani szkoły no nic do czego można by przyjechać. I tak tyle hoteli w elblągu jest
nwo
A jak tu hotele mają nie upaść jak tu nie ma po co nawet przyjeźdzać, co po starówce się przejść? Ani pracy, ani szkoły no nic do czego można by przyjechać. I tak tyle hoteli w elblągu jest
nwo