UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Noclegownię dla bezdomnych zrobić, będzie ich coraz więcej, a turystyka ekstremalna oglądać upadłe miasto i jego mieszkańców, naprzykład nocny wypad na fabryczna malborką, pekin, łeczycka hotel, atrakcjii moc, zapraszamy. he he he


Anuluj