A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak można zwalać winę na matkę, że nic nie robiła i całe życie żerowala na kimś. Skąd ludzie takie informacje? Wy żerujecie na ludzkim nieszczęściu HIENY pier. .. !!!
Patologia gromadzi się przy garażach na pętli. Stare pijusy mają tam meline a w sadku za pustostanem raj mają narkomani.
Bardzo porzadna rodzina, tylko ten syn nieudany. Drugi koleś ok.
On był zadziorny zwłaszcza po kielichu, ładny chłopak a wykoleił się zmarnował sobie życie i rodzinie.
Ludzie nie miejcie pretensji do rodziny, ponieważ drugi syn jest ogarnięty, a jak ktoś ma dzban zryty przez używki i wyrok za który siedział to nie wina rodziców, ponieważ to jest dorosły człowiek. Teraz Pan J. .. .. założy pantalony i nie doczeka się na talony. .. .a święta blisko i Mikołaj wzywa do paki, a za te paragrafy gorąco przywitają go chłopaki z paki he, he. .. .Siedź se. .. .jak z innych ludzi śmiałeś się !!!!
Znałem z widzenia tego Pana 76 letniego. Chodził z pieskiem koło mojego bloku. Został pobity tylko dlatego że przechodził chodnikiem obok tego zwyrodnialca.
Kara śmierci albo bezwzględne dożywocie dla takiego bandyty. O 11 wyszedł z więzienia a o 14 zabił niewinnego człowieka !!!!
@Obiektyw - Był ponad tydzień na wolności zanim kropnal emeryta, więc jak nie wiesz to nie rozsiewaj plot elbląski ciemniaku.
Odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci? Powinien odpowiadać za morderstwo - bandzior, degenerat i morderca. Niech zgnije w lochu i niech go. ..
Jakie ma szanse w walce z wyćwiczonym w bójkach 34 letnim bandziorem człowiek 75+? Bo tylko bił i tylko uszkodził człowiekowi mózg, a nie chciał zabić. .. .. jakieś to pokrętne oskarżenie. ..
@Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj - Co to pislamski wpis?