UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Obiektyw - Był ponad tydzień na wolności zanim kropnal emeryta, więc jak nie wiesz to nie rozsiewaj plot elbląski ciemniaku.

Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj

Anuluj