UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obiektyw - Był ponad tydzień na wolności zanim kropnal emeryta, więc jak nie wiesz to nie rozsiewaj plot elbląski ciemniaku.
Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj
@Obiektyw - Był ponad tydzień na wolności zanim kropnal emeryta, więc jak nie wiesz to nie rozsiewaj plot elbląski ciemniaku.
Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj