Wybrany wątek opinii
On był zadziorny zwłaszcza po kielichu, ładny chłopak a wykoleił się zmarnował sobie życie i rodzinie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Ludzie nie miejcie pretensji do rodziny, ponieważ drugi syn jest ogarnięty, a jak ktoś ma dzban zryty przez używki i wyrok za który siedział to nie wina rodziców, ponieważ to jest dorosły człowiek. Teraz Pan J. .. .. założy pantalony i nie doczeka się na talony. .. .a święta blisko i Mikołaj wzywa do paki, a za te paragrafy gorąco przywitają go chłopaki z paki he, he. .. .Siedź se. .. .jak z innych ludzi śmiałeś się !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0