UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znałem z widzenia tego Pana 76 letniego. Chodził z pieskiem koło mojego bloku. Został pobity tylko dlatego że przechodził chodnikiem obok tego zwyrodnialca. Kara śmierci albo bezwzględne dożywocie dla takiego bandyty. O 11 wyszedł z więzienia a o 14 zabił niewinnego człowieka !!!!

Obiektyw

Anuluj