Wybrany wątek opinii

Znałem z widzenia tego Pana 76 letniego. Chodził z pieskiem koło mojego bloku. Został pobity tylko dlatego że przechodził chodnikiem obok tego zwyrodnialca. Kara śmierci albo bezwzględne dożywocie dla takiego bandyty. O 11 wyszedł z więzienia a o 14 zabił niewinnego człowieka !!!!
Obiektyw (2020.11.26)
@Obiektyw - Był ponad tydzień na wolności zanim kropnal emeryta, więc jak nie wiesz to nie rozsiewaj plot elbląski ciemniaku.
Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj (2020.11.28)
@Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj - Co to pislamski wpis?
(2021.02.22)
Powrót do komentarzy