Wybrany wątek opinii
Znałem z widzenia tego Pana 76 letniego. Chodził z pieskiem koło mojego bloku. Został pobity tylko dlatego że przechodził chodnikiem obok tego zwyrodnialca.
Kara śmierci albo bezwzględne dożywocie dla takiego bandyty. O 11 wyszedł z więzienia a o 14 zabił niewinnego człowieka !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Obiektyw - Był ponad tydzień na wolności zanim kropnal emeryta, więc jak nie wiesz to nie rozsiewaj plot elbląski ciemniaku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Uuiokabgsgsgggegegegegegesbjzj - Co to pislamski wpis?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0