UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znałem z widzenia tego Pana 76 letniego. Chodził z pieskiem koło mojego bloku. Został pobity tylko dlatego że przechodził chodnikiem obok tego zwyrodnialca. Kara śmierci albo bezwzględne dożywocie dla takiego bandyty. O 11 wyszedł z więzienia a o 14 zabił niewinnego człowieka !!!!

Obiektyw