UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo? Tak naprawdę pozostawienie auta na środku w którym siedziała kurstantka również było niebezpieczne. Wystarczy, że ktoś z jadących na wprost z prawego pasa zahaczyłby o auto i tragedia gotowa. Mógł postawić auto na środku pasa do skrętu w prawo, a nie zjeżdzać blisko tamtego pasa na wprost.