UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeważnie L jeżdżą katastrofalnie. Ludzie chcą normalnym tempem jechać a L 10/h szok. slimak by szybciej jechał. Inni też jeżdżą okropnie. stare dziadki. 30 latki znowu nieprzemyślane manewry robią. A kobiety to całkiem złe.


Anuluj