UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeważnie L jeżdżą katastrofalnie. Ludzie chcą normalnym tempem jechać a L 10/h szok. slimak by szybciej jechał. Inni też jeżdżą okropnie. stare dziadki. 30 latki znowu nieprzemyślane manewry robią. A kobiety to całkiem złe.