UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co za cymbał cię tak uczył że dojeżdżając do ronda włączasz lewy kierunek?masz inną możliwość jak tylko jechać w prawo? NIE!!! Więc po co go włączasz?no chyba że chcesz zasygnalizować jadącemu po rondzie(po twojej lewej)że chcesz mu walnąć czołówkę