37
10.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba było go zastrzelic i po problemie.
opus (2020.11.10)

info

8  
  3
opus-problemem to jesteś ty
(2020.11.10)

info

2  
  4
Oto przedstawiciel młodego pokolenia. Dla takich nie istnieją żadne ograniczenia, nakazy itd. Byle walić w nocha, a reszta się nie liczy. Jednym słowem żadnej przyszłości tylko utylizacja. W takich przypadkach jestem za aborcją.
EEEtam (2020.11.10)

info

11  
  0
niech go matka podda aborcji !
za i przeciw (2020.11.10)

info

6  
  0
Wady letalne płodu wychodzą czasem w wieku 21 lat dlatego aborcja jest ok.
Rodziceg (2020.11.10)

info

8  
  2
@Jamaleg - Nie to inna bajka - ponoć miał wytatuowanego pioruna n du. .ie
Jagosz (2020.11.10)
trzeba bylo aborcje za wczasu robic huhuhu
(2020.11.10)
Policjanci dostaną 500 + a co z psami w koncu tez sa na sluzbie, dostana miske plus? za to ze lamiecie konstytucje, nie karacie ludzi na marszach za wulgaryzmy i beszczeszczenie flagi narodowej, za to dostajecie dodatki ? gratuluje zazdroszcze wam
(2020.11.10)

info

4  
  0
@Jamaleg - Jaki ty zabawny jestes i jaki inteligentny. Zapewne z Bolkiem ten sam OHP konczyles.
(2020.11.10)
@Elblążaninzeg - Po co kłamiesz. .. .. po co te bzdury. .. .już nie macie innych sposobów. .. .żałosne
ludwig12 (2020.11.10)