A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba było go zastrzelic i po problemie.
opus-problemem to jesteś ty
Oto przedstawiciel młodego pokolenia. Dla takich nie istnieją żadne ograniczenia, nakazy itd. Byle walić w nocha, a reszta się nie liczy. Jednym słowem żadnej przyszłości tylko utylizacja. W takich przypadkach jestem za aborcją.
niech go matka podda aborcji !
Wady letalne płodu wychodzą czasem w wieku 21 lat dlatego aborcja jest ok.
@Jamaleg - Nie to inna bajka - ponoć miał wytatuowanego pioruna n du. .ie
trzeba bylo aborcje za wczasu robic huhuhu
@Jamaleg - Jaki ty zabawny jestes i jaki inteligentny. Zapewne z Bolkiem ten sam OHP konczyles.
@Elblążaninzeg - Po co kłamiesz. .. .. po co te bzdury. .. .już nie macie innych sposobów. .. .żałosne