A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jamaleg - wymyśl coś lepszego. .. .
Jeśli już jedziesz bez uprawnień to rób wszystko zgodnie z prawem nie daj się złapać za głupotę typu pasy itp, swoją drogą ta sytuacja pokazuje jak nasza policja jest wyszkolona do wlepiania mandatów za takie szczegóły :). .. zaznaczam jestem zwolennikiem zapinania pasów
W USA juz dawno zostalby zastrzelony jak wsciekly dzik. U nas juz pewnie chodzi na wolnosci i dalej moze sie rozbijac autem. Jestem za odstrzalem takich osobnikow.
@Jagosz - Zobaczyłeś jak lizałeś mu rowa
@ludwig12 - Kłamstwo to jedyna broń katolików więc nie przypisuj mi swoich wartości
OHP to Twoi starzy skończyli i to na słabych trójkach
@Jamaleg - Aha, jamalegi elblązanizag to ta sama *****. Ja kłamstwo zarzycałem temy drugiemy a tu wyszło uuuuu co za *****