37
10.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jamaleg - wymyśl coś lepszego. .. .
ludwig12 (2020.11.10)
Jeśli już jedziesz bez uprawnień to rób wszystko zgodnie z prawem nie daj się złapać za głupotę typu pasy itp, swoją drogą ta sytuacja pokazuje jak nasza policja jest wyszkolona do wlepiania mandatów za takie szczegóły :). .. zaznaczam jestem zwolennikiem zapinania pasów
(2020.11.10)

info

0  
  0
W USA juz dawno zostalby zastrzelony jak wsciekly dzik. U nas juz pewnie chodzi na wolnosci i dalej moze sie rozbijac autem. Jestem za odstrzalem takich osobnikow.
opus (2020.11.11)

info

1  
  1
@Jagosz - Zobaczyłeś jak lizałeś mu rowa
Jamaleg (2020.11.11)
@ludwig12 - Kłamstwo to jedyna broń katolików więc nie przypisuj mi swoich wartości
Jamaleg (2020.11.11)
OHP to Twoi starzy skończyli i to na słabych trójkach
(2020.11.11)
@Jamaleg - Aha, jamalegi elblązanizag to ta sama *****. Ja kłamstwo zarzycałem temy drugiemy a tu wyszło uuuuu co za *****
ludwig12 (2020.11.11)