37
10.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co uciekał.
Piotr Ochotny (2020.11.10)

info

8  
  1
szkoda młodego człowieka
(2020.11.10)
Zacznijcie państwo brac przykład z policji np w USA. Tam pada komenda i strzelaja. A u nas bandziory robią co chcą. Tak jak te dew***tki protestujące.
(2020.11.10)

info

17  
  11
Nic mu nie zrobią, to jeden z tych obrońców kościoła z robotniczej czyli wielki CZŁONEK straży narodowej. W skrócie elektorat pis
Elblążaninzeg (2020.11.10)
Gdyby to był Najsztub, Durczok czy Hajto to inna broszka, a tak złapali leszcza i jest o czym pisać i za co karać.
(2020.11.10)

info

9  
  7
a wolne sądy go uniewinnią. Trzeba było strzelac.
(2020.11.10)

info

8  
  9
Te deotki to twoja mama, siostra, córka, żona, ciocia a nie ciocia to ty jesteś
(2020.11.10)
Najlepsi są ci, ,obrońcy kościoła "z katedry kiedy poszedłem za jednym gdy wracał do domu to, ,obrońca zaczął biec i przewrócił się. Na szczęście nie zabiła się ta oferma.
Jamaleg (2020.11.10)

info

10  
  11
@Jamaleg - Jamaleg piszesz bzdury jak malo ktory
(2020.11.10)
Może to byłeś akurat ty?
Jamaleg (2020.11.10)