A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co uciekał.
szkoda młodego człowieka
Zacznijcie państwo brac przykład z policji np w USA. Tam pada komenda i strzelaja. A u nas bandziory robią co chcą. Tak jak te dew***tki protestujące.
Nic mu nie zrobią, to jeden z tych obrońców kościoła z robotniczej czyli wielki CZŁONEK straży narodowej. W skrócie elektorat pis
Gdyby to był Najsztub, Durczok czy Hajto to inna broszka, a tak złapali leszcza i jest o czym pisać i za co karać.
a wolne sądy go uniewinnią. Trzeba było strzelac.
Te deotki to twoja mama, siostra, córka, żona, ciocia a nie ciocia to ty jesteś
Najlepsi są ci, ,obrońcy kościoła "z katedry kiedy poszedłem za jednym gdy wracał do domu to, ,obrońca zaczął biec i przewrócił się. Na szczęście nie zabiła się ta oferma.
@Jamaleg - Jamaleg piszesz bzdury jak malo ktory
Może to byłeś akurat ty?