UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policjanci dostaną 500 + a co z psami w koncu tez sa na sluzbie, dostana miske plus? za to ze lamiecie konstytucje, nie karacie ludzi na marszach za wulgaryzmy i beszczeszczenie flagi narodowej, za to dostajecie dodatki ? gratuluje zazdroszcze wam


Anuluj