UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policjanci dostaną 500 + a co z psami w koncu tez sa na sluzbie, dostana miske plus? za to ze lamiecie konstytucje, nie karacie ludzi na marszach za wulgaryzmy i beszczeszczenie flagi narodowej, za to dostajecie dodatki ? gratuluje zazdroszcze wam