UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oto przedstawiciel młodego pokolenia. Dla takich nie istnieją żadne ograniczenia, nakazy itd. Byle walić w nocha, a reszta się nie liczy. Jednym słowem żadnej przyszłości tylko utylizacja. W takich przypadkach jestem za aborcją.
EEEtam