UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oto przedstawiciel młodego pokolenia. Dla takich nie istnieją żadne ograniczenia, nakazy itd. Byle walić w nocha, a reszta się nie liczy. Jednym słowem żadnej przyszłości tylko utylizacja. W takich przypadkach jestem za aborcją.

EEEtam

Anuluj