Wybrany wątek opinii
Nic mu nie zrobią, to jeden z tych obrońców kościoła z robotniczej czyli wielki CZŁONEK straży narodowej. W skrócie elektorat pis
Do moderacji
Odpowiedz
13
17
@Elblążaninzeg - Po co kłamiesz. .. .. po co te bzdury. .. .już nie macie innych sposobów. .. .żałosne
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@ludwig12 - Kłamstwo to jedyna broń katolików więc nie przypisuj mi swoich wartości
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Jamaleg - Aha, jamalegi elblązanizag to ta sama *****. Ja kłamstwo zarzycałem temy drugiemy a tu wyszło uuuuu co za *****
Do moderacji
Odpowiedz
0
1