UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążaninzeg - Po co kłamiesz. .. .. po co te bzdury. .. .już nie macie innych sposobów. .. .żałosne
ludwig12
@Elblążaninzeg - Po co kłamiesz. .. .. po co te bzdury. .. .już nie macie innych sposobów. .. .żałosne
ludwig12