A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No nie mogę. .argumenty, że państwo nie pomaga finansowo rodzicom z niepełnosprawnymi dziećmi to dlatego chcemy móc zabijać nienarodzone dzieci. .albo, że "moje ciało, moja sprawa". .a ten nienarodzony dzieciak? to chyba bardziej jego sprawa, bo to jego chce się "usunąć". .
Przecież wszyscy doskonale wiedzą, że chodzi im o legalizację aborcji na życzenie (hasło: aborcja bez granic), po co te ściemy?
Ciekawe ile było w Polsce (i na świecie)przeprowadzonych aborcji "na życzenie"po lewym zaświadczeniu lekarza, że dziecko jest nieuleczalnie chore, ma jakieś wady, itp?
haha, dzieciom zamknęli szkoły, to poszły "protestować"za aborcją. .90% z nich nie wie w ogóle po co tam idą. .
Logika aborcjonistów. .zabijmy chore dzieci bo i tak umrą. .jak umrą szybko to nie będzie im smutno, ale jak umrą później to będzie im smutno, no i ciężko. .no i to wszystko kosztuje. .a państwo nie daje piniędzów. .
Boli stwierdzenie o lustrze i sumieniu. Usunęliście go. Widać jak sterujecie na tym portalu
@RobertKoliński - Koliński, patologia zaczyna sie od takich jak ty lewackich inspiratorów i dlatego jesteś odpowiedzialny za przypadki łamania prawa przez tą młodzież której nakładasz do głów swoje kryminalne fantasmagorie. Innym winnym jest portEL który z upodobaniem publikuje twoje komentarze. Kasowanie ''niewygodnych''wpisów, publikowanie i brak reakcji na chamskie i blużniercze posty to wszystko warte jest zainteresowania wami przez prokuraturę. Normalni ludzie mają dosyć waszej podprogowej propagandy, artykułów pisanych i publikowanych wraz z filmikami w środku nocy które dodatkowo mobilizują różnych panów Kolinskich i ich, często nieletnich, nasladowców. Przeczytajcie i przemyślcie przed skasowaniem.
Co to się porobiło z ludźmi. .skoro nie chodzi im o aborcję na życzenie, tylko o troskę nad chorymi dziećmi, to czemu nie protestujecie, aby państwo otoczyło opieką i wsparło finansowo rodziców z chorymi dziećmi, tylko walczycie aby można było je "usunąć". .. ?
Pięć lat wystarczyło, żeby wszystkich skłócić i zniechęcić do partii i Kościoła a nawet znienawidzić. Edukacja, służba zdrowia, rolnicy, sektor prywatny, LGBT i inni. Nienawidzą się zwolennicy róznych partii, Nienawidzą się też nawet członkowie rządu. Do Prezydenta żal ma Solidarność i odmówiła udziału w jakimś dialogu społecznym. Młodzi ruszyli do boju z partią i Kościołem. Inni młodzi wypowiedzieli wojnę i bronią partii i Kościołów. Przez ponad 1000 lat Kościołów nikt nie atakował. Coś się przelało. Partia wie co się przelało i jednak nie odpuści. W d… ma odpowiedź na pytanie Co się przelało? Dlaczego tak się dzieje w Polsce. Łukaszenka na Białorusi też ma w d. .. odpowiedź na pytanie dlaczego protestują. Chyba te same geny. Nawet jak będzie 100000 tys. zakażeń to nie odpuszczą. Kto będzie uznany za winnego? Winni demonstranci. Za komuny też tak było. Jest tak teraz na Białorusi jest i w Polsce. Tak będzie aż do upadku tych co tak mówią i nie odpuszczają. Moim zdaniem Polacy nie chcą państwa gdzie bezwzględna często okrutna ideologia Kościoła jest prawem państwowym.