UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No nie mogę. .argumenty, że państwo nie pomaga finansowo rodzicom z niepełnosprawnymi dziećmi to dlatego chcemy móc zabijać nienarodzone dzieci. .albo, że "moje ciało, moja sprawa". .a ten nienarodzony dzieciak? to chyba bardziej jego sprawa, bo to jego chce się "usunąć". .