UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Logika aborcjonistów. .zabijmy chore dzieci bo i tak umrą. .jak umrą szybko to nie będzie im smutno, ale jak umrą później to będzie im smutno, no i ciężko. .no i to wszystko kosztuje. .a państwo nie daje piniędzów. .