UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Logika aborcjonistów. .zabijmy chore dzieci bo i tak umrą. .jak umrą szybko to nie będzie im smutno, ale jak umrą później to będzie im smutno, no i ciężko. .no i to wszystko kosztuje. .a państwo nie daje piniędzów. .


Anuluj