UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to się porobiło z ludźmi. .skoro nie chodzi im o aborcję na życzenie, tylko o troskę nad chorymi dziećmi, to czemu nie protestujecie, aby państwo otoczyło opieką i wsparło finansowo rodziców z chorymi dziećmi, tylko walczycie aby można było je "usunąć". .. ?