263
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Haggaa - Zgłaszam to do prokuratury.
(2020.10.27)
@RobertKoliński - Co na to portEl ? ano nic, przecież to zgodne z linią redakcji jest. Artykuły pisane pośpiesznie i publikowane razem z filmikami gdzie nudzące się małolaty chętnie biorą udział w zadymie chocby w ogóle nie miały pojęcia na temat. Redakcja nie widzi zagrożeń, pozuje na obiektywną, kasując po drodze wpisy sprzeciwiające się łamaniu prawa.
(2020.10.27)
Stany Zjednoczone to inny świat. Połowicznie masz rację ale to co ma do zakazu aborcji. To jest u nas już od dawna. Chcesz być fajny, fajna pobij koleżankę i nagraj to na telefon. Zasięgi, polubienia. Świat socjal media. W naszych realiach od dawna funkcjonują tanie drugi, tani alkohol, już dawno mamy tu dziki zachód. Rozpite społeczeństwo, wesołe reklamy piwa świadczące o tym jak cool jest pić, radosne reklamy hazardu i tabuny 18 latków zanoszących swoje pieniążki do buka. A czym skorupka nasiąknie za młodu to wiadomo co dalej, zero wizji na życie. Dorośli też mają swoje pasje, uzależnienie od leków, również alkoholu. Państwo ma z tego grube podatki i w nosie ma problemy społeczne. Teraz tylko walka a covid na topie. No i wrzutka o zakazie aborcji. Przecież dobrze było, wypracowano ten status aborcyjny lata temu a rządziła prawica, medyczne przesłanki i człowieczeństwo, wybór nie nakazy. Nie aborcja na pstryknięcie palcem jak gumka do ołówka. Tylko prawo do przerwania patologicznej ciąży.
(2020.10.27)
Życie jest tylko jedne- amen
e-g (2020.10.27)

info

10  
  3
Wczoraj wieczorem czytałem taki wpis. Jak się skrobniesz to potrafisz patrzeć w lustro? Kogo widzisz? Dlaczego go usunęliście? Nikogo nie obrażał.
(2020.10.27)
Kiedy Policja i rządzący zrobią z tym bagnem porządek !!! No ileż można do jasnej chol. ery !!! Poprzewracało się z nudów młodym ludziom !!!
(2020.10.27)

info

14  
  13
Patrzę na to dziadostwo i zadaję sobie pytanie, czy my naprawdę tak mocno się stoczyliśmy???
(2020.10.27)

info

11  
  6
@Cz - Dałem plusa, ale mam jedną uwagę - proszę nie opowiadać dyrdymałów, że nikt kościołów w Polsce nie atakował, bo to nieprawda jest. Kościoły płonęły przy różnych okazjach, biskupów-zdrajców i targowiczan wieszał Kościuszko, zaś w czasach nieco bliższych siepacze 2RP zniszczyli kilkaset cerkwi prawosławnych na Podlasiu i Wołyniu, kiedy sanacja prowadziła swoją faszystowską politykę wobec mniejszości narodowych zamieszkujących kraj. Kościół katolicki w Polsce wchodzi z butami w życie osobiste milionów, narusza godność wielu osób, szerzy nienawiść. Nie powinien być zdziwiony, że ktoś teraz wchodzi do niego, aby pokazać co myśli. Wszystkim "wrażliwcom"dedykuję te zdjęcia. Agitacja polityczna i nacjonalistyczna, neofaszyści na Jasnej Górze, szerzenie nienawiści. Wtedy to nie była profanacja? Wiceprezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości, który na ścianie ma swojego idola Degrella, faszystowskiego kolaboranta Hitlera, ogłosił, że nacjonalistyczne bojówki za zgodą księdza bronią kościoła. Zupełnie jak przed wojną kościół używał antysemickich bojówek. A wszystko za zgodą policji!!! Na innych zdjęciach Bąkiewicz z ONR - zrzucili ze schodów dziewczynę, którą zabrało pogotowie. Ich maseczki nie obowiązują. Kto sieje wiatr, zbiera burze. #RewolucjaJestKobietą ⚡
RobertKoliński (2020.10.27)
To nie jedyny usuniety w nocy wpis, oprócz tego o lustrze było jeszcze kilka innych. Tęczowy portEL w akcji.
(2020.10.27)
Panie Kotliński - napisz Pan coś o "dopieszczaniu"kościoła przez pana ulubieńców, komunistów nie tylko w Polsce ale też w innych krajach i nie chodzi mi tylko o kościół katolicki. Będziesz Pan miał temat na pracę doktorską. Materiałów starczy
(2020.10.27)