263
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@//// - za kilka lat poddadzą swoich rodziców eutanazji
tadek3 (2020.10.26)
@tadek3 - To załatwi szczepionka.
(2020.10.27)
@jff - z kapusty
romek (2020.10.27)
@wychowawca - prowokator z irlandzkiej szkoły katolickiej dla dzieci 40 lat temu
(2020.10.27)
se możecie walczyc i trąbić haha
(2020.10.27)

info

10  
  11
wydawało się, że tym zrezygnowanym zapyziałym mieście, spychanym na manowce przez triumwirat prezydencki PSL-PO-SLD już nic ożywczego nie pojawi się. Pojawiło się, to młodzież elbląska z pomysłami, coraz bardziej świadoma własnej siły i chcąca decydować o sobie i przyszłości. Dzisiaj w kategoriach państwa, jutro miasta. Brawo, kontynuujcie, rozwijajcie się. Na ujadaczy przerażonych nie zwracajcie uwagi
(2020.10.27)

info

17  
  12
Za tydzień dzienny przyrost COVID w Elblągu będzie 200-300 przypadków. Do lekarza z innymi dolegliwościami nie będzie można się dostać wiadomo dlaczego. Dziękujemy.
(2020.10.27)

info

16  
  9
Protest przebiegał spokojnie i pokojowo bo było bardzo mało policji a ci którzy byli zachowali się godnie i tak jak wymaga tego od nich rota przysięgi - Służyć i chronić obywateli. Ludzie przyszli w celach pokojowych i nie było agresorów policyjnych. Nie było patroli pieszych i uzbrojonych oddziałów nastawionych przeciwko protestującym i tu jest sukces, w radiowozach było często tylko po jednym policjancie a nie dwóch. Uzbrojone ZOMO pojechało do Warszawy i efekty agresji, bicia, użycia gazu w dobie zagrożenia Civid i nastawienia do obywateli widzi cały Świat. Wielki szacunek dla protestujących młodych osób za godne zachowanie. Jesteście przyszłością tego kraju w Waszych rękach jest to w jakiej Polsce będziecie żyć. To nie jest obraz młodego człowieka tylko przed komputerem ale młodych osób które są świadome własnych wartości, gotowe do obrony wolności, demokracji, godności i elementarnych praw człowieka. Wasi rodzice i dziadkowie też w podobnym wieku musieli walczyć o podobne cele obalając komune i teraz też będziemy z Wami do końca. Wielki Szacunek.
Uczestnik (2020.10.27)

info

13  
  14
Najbardziej śmieszą mnie 15sto latki, które przychodzą na ten prostest, aby dodać nową relacje na insta bądź snapa, a tak naprawdę nie wiedzą po co tam właściwie są.
(2020.10.27)

info

21  
  8
Cóż "droga"redakcjo, niewygdny był mój komentarz że go usunęliście. .. .. hmmmm. .. .. to tylko świadczy że miałem rację ale baliście się że dotrze to do tych zadymionych, lewackich mas.
Niedowiary... (2020.10.27)

info

14  
  4