A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kobiety powinny mieć wybór jaką pomadkę kupić. nie dla nich poważna polityka. hehe
kobietami łatwo manipulować kupili je 500 plus a teraz płacz. przez was ten syf. wonnnnn
głupota aż powinna boleć. oj baby. wezcie się lepiej za robotę.
do kuchni robić obiady a nie za protesty. durnoty. ojo
Głupi mądrości nie zobaczy choćby go palnęła w łeb, prawda w oczy kole, o zapomniałem, dla PiS wszystkiemu winne PO bo to Żydzi i nie Polacy tylko opłacani przez obce siły agenci! Ha, ha, ha.
kobiety kobiet nie nawidzą. kobieta kobietę zdradzi więc dobrze wam tak. wstydzcie się przez was pis wygral.
w srode do pracy nie idą. ciekawe jakoś wszystko funkcjonuje. boją się kobiety żartują. hahahahah
jeśli chodzi o elbląg to nawet baby mają wszystko gdzieś kryją się za spodniami facetów. tu mieszkają strachliwi ludzie. boją się wytknąć nos. hahahahah
To gdzie transparenty "KONSTYTUCJA"?????, skoro - wg ciebie - TK jest niekonstytucyjny????? Mogę z twojego wpisu wywnioskować, że poza całodobowym śledzeniem TVPiS nic innego do ciebie nie dociera, skoro jest propagandą. Nie masz własnego materiału porównawczego. ..
100 razy bardziej wolę jako kobieta pracować z facetami ni ż babami. kobiety to złośliwe istoty humorzaste i nienawidzą innych mądrzejszych od siebie. udają przyjaźń. nie są lojalne. zabierają nawzajem facetów. dobrze wam tak. .. .. hahhahaha