UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeśli chodzi o elbląg to nawet baby mają wszystko gdzieś kryją się za spodniami facetów. tu mieszkają strachliwi ludzie. boją się wytknąć nos. hahahahah
jeśli chodzi o elbląg to nawet baby mają wszystko gdzieś kryją się za spodniami facetów. tu mieszkają strachliwi ludzie. boją się wytknąć nos. hahahahah