UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeśli chodzi o elbląg to nawet baby mają wszystko gdzieś kryją się za spodniami facetów. tu mieszkają strachliwi ludzie. boją się wytknąć nos. hahahahah


Anuluj