A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na tych protestach chyba najwięcej wsiunów jest !?
@Karakan - Stary, zdecyduj się. Wcześniej narzekałeś, że za starzy, że sami emeryci, teraz, że za młodzi. .. Weź golnij browara i zostaw sprawy mądrzejszym.
BRAWO mlodzi ludzie brawo dla waszej odwagi i determinacji.
@ggggggggggggggg - Przeczytaj ze zrozumieniem, co jest umiejętnością klasy II szkoły podstawowej, że TK nie orzekał o całej aborcji, a jedynie się wypowiedział, że przesłanka eugeniczna nie jest zgodna z Konstytucją RP. O innych kwestiach dopuszczalności aborcji tym razem TK nie orzekł. Pisz prawdę, albo zamilcz!
refleksja po przeglądnięciu wpisów - brawo redakcja!!!!! takiej cenzury to ja już wiele lat nie widziałem!!!!!
w końcu rząd wziął się za zwykłych ludzi. mogłyście inaczej wybierać. macie za swoje. hahahahahahha pałami walić. do garków.
oj ciemne wy. baby. w końcu za was się wzięli. hahahahahhahaha kasę dobrze brać wałkonie. macie za swoje. hihihihi
kobiety wstydu nie maci8e. pilnować domów i facetów swoich. a nie na barykady słaba płeć heheheheh. dajcie spokój wstyd.
@RodemzElbląga - To ty koleś pisz prawdę! Po pierwsze nie trybunał, bo to jacyś partyjni dublerzy, a po drugie sprawdź co to eugenika i przeczytaj artykuł ustawy który wykreślają, obie rzeczy nie mają nic wspólnego, może sam byś poszukał informacji w wiarygodnych źródłach a nie opierasz się na TVPiS propagandzie.
dla mnie niech im pałami rozu, mu nakładą. mogły głosować nie na partię rządzącą. kupili was a teraz pretensje. durne babbby.