UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
100 razy bardziej wolę jako kobieta pracować z facetami ni ż babami. kobiety to złośliwe istoty humorzaste i nienawidzą innych mądrzejszych od siebie. udają przyjaźń. nie są lojalne. zabierają nawzajem facetów. dobrze wam tak. .. .. hahhahaha