UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100 razy bardziej wolę jako kobieta pracować z facetami ni ż babami. kobiety to złośliwe istoty humorzaste i nienawidzą innych mądrzejszych od siebie. udają przyjaźń. nie są lojalne. zabierają nawzajem facetów. dobrze wam tak. .. .. hahhahaha


Anuluj