263
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kobieta jest w elblągu przewodniczącą rady miasta. i co robi???? nie przyłącza się ????? czemu ????? boi się ?????
(2020.10.28)

info

0  
  1
Ortografia nie jest tu najważniejsza, ale obłuda jarosławowa, chowanie się za kościół. Kośćiół nie jest, ,kaczyński, ,lecz katolicki czyli powszechny. Praktycznie chrzest odbywa się w latach dzieciecych, a nie jako, ,potrzeba polityczna, ,u ludzi dorosłych na świecznikach. Kasus unieważniania kościelnych małżeństw wśród pisowskich notabli już nawet nie jest śmieszny lecz tragicznie obnaża instrumentalne traktowanie kościoła powszechnego przez pisowców. Nie pisze o, ,naturalnych, ,obżydliwościach wśród, ,załogi, ,, bo te też są przecież społeczeństwie, ale udawanie iż nic się nie stało obraża inteligencje nie wierzących. Nie mówiąc o sacrum wierzących.
klmn (2020.10.28)
Nie przekręcaj! Brak jednej litery w tekście nie upoważnia Ciebie do fałszerstwa!
klmn (2020.10.28)
Skojarzyłem sobie, że nihil novi sub sole - AKTION T-4.. .Historia się powtarza. ..
Poinformowany (2020.10.28)

info

1  
  1
Sprowadzanie protestu do emocji chyba bardzo płytko myślący to robi. Rozwala się pokój społeczny, niszczy się zasady przyzwoitości. A pisowcy jak faryzeusze w postaci tarcz używają kościoła. A kościól stoi w rozkroku. .. .. Chrzty dorosłych polityków i rozwody kościelne jako potrzeba polityczna, bo trudno uznać to za moralne. Odbierane są jako wykorzystywanie kościoła do utrzymania władzy. .. .. Religia opiera się na wierze i credo. .. .. I wara wszystkim od tego. Ale naiwnością jest uważanie pisu za ostoje katolicyzmu.
klmn (2020.10.28)

info

2  
  3
@RodemzElbląga - Może i czytasz ze zrozumieniem, ale z logiką u ciebie ewidentnie coś jest nie tak. Nie można rozpoznawać jakiejś sprawy wybiórczo i wyrywkowo, ponieważ tak jak w tym przypadku budzi to jeszcze więcej pytań i niejasności. Jak osoba myśląca może powiedzieć, że można usunąć ciążę powstałą w wyniku zgwałcenia lub kazirodztwa, a nie można usunąć, jeżeli płód jest "wadliwy"- przecież w każdym z tych przypadków chodzi o życie płodu - twoja logika jest wręcz porażająca. To w którym przypadku życie jest dla ciebie ważniejsze - ponieważ ewidentnie to rozgraniczasz. Inna sprawa - Krystyna Pawłowicz nie mogła zasiadać w TK rozpatrującym ten konkretny przypadek, ponieważ kilka lat temu podpisała się pod petycją do TK w kwestii rozpatrzenia tej sprawy, tym samym wyrok TK należy uznać za nieważny. Przetłumaczę to tobie łopatologicznie: sędzia nie może rozpatrywać sprawy, w której występuje w charakterze strony - np. pokrzywdzonego, którego oskarżony okradł. Czy to dociera?
hglrbnzo;fdn (2020.10.28)
@RodemzElbląga - Ale ty głupi jesteś, logiczne myślenie jest twoja piętą achillesową. Nie pisz więcej na forum bo przynosisz wstyd sobie i twojej rodzinie.
(2020.10.28)
ludzie się zmieniają. nie wyznają wartości wpojonych przez naszych przodków zdobytych dla nas przez krew. zero poszanowania dla Boga.
człowiek myslacy (2020.10.28)
Wykaż mój błąd logiczny
RodemzElbląga (2020.10.28)
@RodemzElbląga - Tu nie o logikę chodzi, ale o zniszcenie ładu i solidarności społecznej w imię utrzymania stołków! Bywanie funkcjonariuszy pisowskich w kościele, nawet torunskim obraża wiare w Boga. Nie jestem Dawkinsem, ale przyzwoitość to nie jest puste słowo!
(2020.10.28)