UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

100 razy bardziej wolę jako kobieta pracować z facetami ni ż babami. kobiety to złośliwe istoty humorzaste i nienawidzą innych mądrzejszych od siebie. udają przyjaźń. nie są lojalne. zabierają nawzajem facetów. dobrze wam tak. .. .. hahhahaha