171
21.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z rolnikami nikt nie wygrał, kto przeciwko nim działał, bo to rolnicy decydują o tym, kto będzie rządził w Polsce, to największa grupa zawodowa w kraju. Już za AWS, SLD i PO robili działania przeciw rolnikom i potem rolnicy odsunęli te partie od władzy w wyborach.
(2020.10.22)
To podaj info gdzie można kupić nowy traktor, który będzie trwały i nie będzie kosztowny? Gdzie taki można kupić?
(2020.10.22)
Oni co roku narzekają niech zmienią pracę sprzedadzą ziemie i bedzie spokój. Non stop im cos nie pasuje za sucho za mokro slabe zbiory. Kto ci kazał być rolnikiem ? Zmiencie zawód ludzie jak wam nie pasi
Ie jd (2020.10.22)

info

4  
  2
Przyjechali sami najbiedniejsi ???
(2020.10.22)

info

6  
  0
Nasze rynki eksportowe. Proste. Czego tu nie rozumiesz, są to rynki, na które eksportują mięso nasze firmy.
(2020.10.22)
@;ovlkdz - Trzeba było wyjść i rozmawiać z tymi rolnikami. Ci światli młodzi ludzie zapędzili by takiego matoła jak Ty w ciemny róg.
Jerzy11 (2020.10.22)
Ale prywaciaze nie strajkuja tylko rekawy zakasuja
Ass (2020.10.22)
Przeczytaj ustawę. To uderzy nie tylko w hodowców norek i lisów. ..
Fer (2020.10.22)
Nie dla piątki Kaczyńskiego dla zwierząt. A 500 + od Kaczyńskiego to na dzieci bierzecie? Wyprawkę szkolna pewnie też bierzecie. O 13 emeryturze już nie wspomnę. .Kto Wami steruje. ?
(2020.10.22)
nikt, nie wszyscy biorą plusy, zwłaszcza młodzi, albo ci po 50,poza tym są one z podatków, które są nakładane na Polaków. Wystarczy policzyć.
(2020.10.22)