A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Juh - Daj jeden przykład pozytywny gdzie partie PO-PSL zrobiły coś dobrego dla Polaków i kraju ? A tak rozkradły i sprzedały ten kraj i to wszystko. Że co ? też mogłeś bezkarnie okradać państwo ? No tak rozumiem :(
Gość napisał - "Każdy przyjechał furką minimum za kilka stówek i na dotowanym przez obywatela paliwku. "- Byś musiał jeszcze zobaczyć, co mają w domach a ściślej mówiąc we willach ci biedni rolnicy!
Jeden który ma mozg i nie wkurza chociaż mieszczuchow drogimi maszynami.
Nie, bo siedzieli w ciągnikach. Czytaj ze zrozumieniem!
A ja popieram piątkę dla zwierząt. Kto że mną?
dla niezorientowanych - prosze sobie zobaczyc czym rozni sie halla/koszerny uboj od zwyklego: https://www.youtube.com/watch?v=hXmB9zsAQ_E
Dobrze tak wieśniakom. Głosowali na PiS, to mają. Osły i worek śruty.
paszoł won, wieśniaku
Brawo Rolnicy. Elbląg jest z Wami. Trzeba jedności wśród wszystkich protestujących grup i w końcu beton runie.
Ostatnia szansa na cokolwiek - Ustawy w tym czasie przepychane przez sejm dotyczą 💥100%💥 czyli NAS wszystkich 🙏🙏 - obowiązek szczepień wszystkich bez wyjątku, eksperymentalnymi szczepionkami - ustawowy brak odpowiedzialności lekarzy i urzędników za błędy medyczne i ofiary na ich skutek - przymuszanie przy pomocy wojska i policji do procedur medycznych - ograniczenie wolności, swobód i podstawowych praw człowieka - ruina twojej firmy i całej gospodarki - przymuszanie do wykonywania fałszywych testów PCR na obecność COVID 19 Jeszcze mam wymieniać czy już rozumiesz o co chodzi?