UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nikt, nie wszyscy biorą plusy, zwłaszcza młodzi, albo ci po 50,poza tym są one z podatków, które są nakładane na Polaków. Wystarczy policzyć.
nikt, nie wszyscy biorą plusy, zwłaszcza młodzi, albo ci po 50,poza tym są one z podatków, które są nakładane na Polaków. Wystarczy policzyć.