UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nikt, nie wszyscy biorą plusy, zwłaszcza młodzi, albo ci po 50,poza tym są one z podatków, które są nakładane na Polaków. Wystarczy policzyć.


Anuluj