171
21.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dopłaty co dają rolnikom powinni dać obywatelom jakby ewentualnie rolnicy przestali dostawać dopłaty za każdą bzdurę i ceny nieco podwyższyli za żywność. Bo i niby te łajzy mają się bogacić naszym kosztem :))
(2020.10.22)

info

1  
  1
"Wszyscy się zjednoczą i będą jeszcze większe strajki. "- A Policja się powinna zjednoczyć i powsadzać ich za kratki, bo tylko na to zasługują !!! Można by było zrozumieć ludzi biednych i głodnych, ale nie tych wypasionych rolników !!!
(2020.10.22)
@Ankaankaaaaa - O jakich kredytach mowa? o tych na 2% czy umarzanych ?
(2020.10.22)
Każdy przyjechał furką minimum za kilka stówek i na dotowanym przez obywatela paliwku.
(2020.10.22)
@Zen - A wiesz "Elblongu"skąd wynika ta różnica w unijnej dotacji do 1ha. ? Z różnicy kosztów uprawy tego 1ha w krajach Europy Zachodniej i w Polsce. Więc oszczędz mi proszę tych "elblonskich"mądrości.
(2020.10.22)
Jakie nasze rynki, skoro piszesz o eksporcie ?!?!?!
(2020.10.22)
Rolnicy ! Szkoda Waszego paliwa traktorowego !
działkowicz (2020.10.22)

info

1  
  0
Sami futerkowcy z traktorami:_)
norka (2020.10.22)

info

2  
  1
No u nas ceny sprzętu i środków do produkcji są porównywalne w stosunku do cen w Niemczech czy Francji, zobacz sobie jakie tam mają ceny. Jedyna różnica to koszty pracy najemnej i paliwa, a maszyny i traktory często są tańsze na zachodzie Europy jak w Polsce, więc przestań bajki opowiadać. Koszty produkcji są już porównywalne w całej UE.
Zen (2020.10.22)
Znajdź mi9 nowy traktor o mocy 100-120 KM, który kosztuje mniej jak stówka, to byłby dopiero hit sprzedażowy.
(2020.10.22)