UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dla piątki Kaczyńskiego dla zwierząt. A 500 + od Kaczyńskiego to na dzieci bierzecie? Wyprawkę szkolna pewnie też bierzecie. O 13 emeryturze już nie wspomnę. .Kto Wami steruje. ?
Nie dla piątki Kaczyńskiego dla zwierząt. A 500 + od Kaczyńskiego to na dzieci bierzecie? Wyprawkę szkolna pewnie też bierzecie. O 13 emeryturze już nie wspomnę. .Kto Wami steruje. ?